17 stycznia 2018

Hotel dla psów

Nasz hotel dla psów

Dla tych, którym się zdarza, że z przyczyn niezależnych nie mogą zabrać ze sobą swojego czworonożnego przyjaciela, oferujemy hotel dla psów. Nasz hotel został stworzony przede wszystkim z myślą o klientach, którzy pracują z psem, chcą podtrzymać poziom treningu, bądź są na takim jego etapie, że przerwa w treningach lub opieka osób nie kontynuujących pracy z psem wpłynęłaby niekorzystnie na pupila.

Oferujemy również szkolenia hotelowe, których celem jest praca z psem w kierunku kształtowania odpowiednich lub eliminacji niepożądanych zachowań. Jest to nasza forma współpracy z właścicielem psa i wsparcia na różnych etapach treningu – zarówno w początkowym etapie nauki, jak i w kontynuacji pracy, którą rozpoczął klient.

Dysponujemy spokojnym, ustronnym i bezpiecznym pomieszczeniem, z dala od hałasów i ruchu ulicznego. Mieszkamy w otoczeniu pól, łąk i lasów, więc zapewnimy Twojemu psiakowi mnóstwo ruchu na świeżym powietrzu. Ze względu na specyfikę naszej usługi hotelowej – mianowicie nacisk na pracę z psem, a nie tylko hotelowanie – ilość miejsc jest ograniczona, tak byśmy mogli poświęcić Twojemu pupilowi jak najwięcej czasu i uwagi.

Hotel dla psów jest czynny cały rok.

Koszt pobytu to 45 zł za dobę. W sezonie świątecznym 70 zł za dobę.*

Kontakt:

Tel. 600 274 340 – jeśli nie możesz się do nas dodzwonić, proszę o sms – skontaktujemy się najszybciej jak będzie to możliwe 🙂

*Okres świąteczny 2021:

  • 1 IV – 5 IV
  • 30 IV- 4 V
  • 30 X – 2 XI
  • 23 XII – 2 I