Socjalizacja psa – seminarium

SEMINARIUM „Socjalizacja psa”

zapoznawanie psów ze sobą

W dniach 02 – 03.03.2019 r. w Warszawie odbędzie się seminarium o tematyce „socjalizacja psa”. Seminarium złożone z dwóch części – teoretycznej i praktycznej – pomoże zrozumieć wam co kryje się za enigmatycznym sformułowaniem „socjalizacja psa” i jak należy je rozumieć oraz jak błędnie jest interpretowana. Uwrażliwimy was na ważne sytuacje i elementy w otoczeniu szczeniaka, które mają kluczowe znaczenie w przygotowaniu psa do życia dorosłego. Dowiecie się również jak wzmocnić psa socjalnie w kierunku pracy i pod kątem startów w zawodach.

Od ponad 10 lat pracuję z kilkoma własnymi psami do różnych zadań (komunikacja, wykrywanie, testy, egzaminy). Pracuję z psami klientów pomagając w eliminowaniu niepożądanych zachowań oraz w budowaniu odpowiedniej komunikacji pomiędzy psem i właścicielem. Przygotowuję również psy do pracy w obronie.

Chcę podzielić się własnym doświadczeniem z pracy z psami, które przygotowywane były do pracy w dużym obciążeniu (psy służbowe). Przygotowane przeze mnie psy pracują od kilku lat w różnych formacjach w Wojsku i Policji. Wielokrotnie uczestniczyłem w wielu szkoleniach cywilnych oraz służbowych, zbierając metody i narzędzia pracy w modernistycznym systemie szkolenia psów. Zdobywałem wiedzę u wielu polskich i zagranicznych topowych trenerów, szukając odpowiednich metod pracy.

Pracowałem i obecnie współpracuję z kilkoma hodowcami w budowaniu systemu, który ma przygotować psy do pracy w stresie, dużym rozproszeniu i trudnych testów. Przygotowanie zaczyna się już w wieku szczenięcym, a wzmacnianie trwa do wieku dorosłego.

Prowadzę wykłady oraz praktyczne zajęcia w Centrum Edukacji Mundurowej przygotowując przyszłych przewodników psów służbowych.

Więcej o mnie i mojej pracy znajdziecie tutaj: https://szkolenie-psow.com/o-szkoleniu-psow-dog-work/ 

Seminarium „socjalizacja psa” – prowadzący: Mariusz Kuzmecki

Data: 02-03.03.2019 r.

Miejsce: Warszawa

Cena: uczestnik z psem 2 dni – 400 złotych ( max 10 teamów)
obserwator 2 dni – 150 złotych (max 10 osób)

ZAPISY: nikola.sawicka@op.pl lub na FB
Z tytułem ,,seminarium socjalizacja”. W mailu proszę podać swoje imię i nazwisko, imię psa oraz telefon kontaktowy.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania seminarium jeżeli nie zbierze się minimalna liczba uczestników.

Liczy się kolejność zgłoszeń. Udział w seminarium mają zagwarantowane tylko opłacone zgłoszenia.

UWAGA!
Warunkiem wpisania osoby na listę uczestników/obserwatorów jest wpłata 50% bezzwrotnej kwoty wybranej opcji przy zapisie, reszta kwoty do 15.02.2019 r.

Dane do przelewu zostaną podane po wysłaniu zgłoszenia.

pies na placu zabaw